امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۲

«دلخوشی» برنجکاران گیلانی به وعده های توخالی نمایندگان

آژانس خبری کاسپین - دو ماه پیش سیدکاظم دلخوش عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس با انتقاد از واردات برنج و سیاست‌های حمایتی از برنجکاران شمال کشور گفت: اگر تا هفته آینده وضع ما روشن نشود، استعفای نمایندگان استان‌های شمالی روی میز هیئت رئیسه مجلس خواهد بود اما با گذشت دو ماه از آن ماجرا نه وضعیت بهتر شد نه استعفایی آمد روی میز!

به گزارش کاسپین، 22 مرداد بود که نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از واردات برنج و سیاست‌های حمایتی از برنجکاران شمال کشور گفت: اگر تا هفته آینده وضع ما روشن نشود، استعفای نمایندگان استان‌های شمالی روی میز هیئت رئیسه مجلس خواهد بود.

بحالا با گذشت بیش از دو ماه از این تهدید، سوالی که از این نماینده مجلس داریم این است که توضیح دهند تکلیف وضعیت برنج کاران گیلانی چه شد؟ آیا وضعیت آنها خوب شده که هنوز شما بر سر کارید؟ و اگر نه، و هنوز اوضاع برنجکاران خوب نیست، تکلیف وعده شما چه می‌شود؟ آیا شما همیشه اینطور وعده می‌دهید؟ چون چند ماه آینده انتخابات مجلس است و موکلان شما می‌خواهند بدانند تکلیف وعده‌های انتخاباتی شما هم قرار است مثل همین وعده تهدید به استعفا باشد؟ امیدواریم برای احترام به برنجکاران، به این پرسش مهم پاسخ دهید؟


کد خبر: 20438

دیدگاهتان را بنویسید