امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۳۱

دستگیری ۹ عامل درگیری خیابانی غرب گیلان

آژانس خبری کاسپین - جانشین فرمانده انتظامی گیلان از دستگیری ۹ نفر از عاملان درگیری خیابانی در شهرستان تالش واقع در غرب گیلان خبر داد و گفت: در این نزاع چهار نفر مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

به گزارش  کاسپین، سردار حسین حسن‌پور اظهار داشت: تحت هیچ شرایطی نباید اجازه داد اراذل و اوباش نظم، امنیت جامعه، آسایش و آرامش مردم را برهم بزنند.

وی در ادامه افزود: در پی تماس مردمی با مرکز فوریت‌های پلیسی مبنی بر درگیری و برهم زدن نظم و امنیت عمومی توسط چند نفر در میدان نماز شهرستان تالش، بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعلامی اعزام شدند.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با بیان اینکه با حضور پلیس در آدرس مورد نظر و بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد ۹ نفر از اراذل و اوباش به علت برخی اختلافات شخصی با یکدیگر درگیر شده‌اند، بیان کرد: متهمان که قصد متواری شدن را داشتند توسط پلیس دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند.

سردار حسن‌پور از انتقال چهار مصدوم این نزاع به بیمارستان و کشف سه تیغه سلاح سرد خبر داد و گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند و روانه زندان شدند.


کد خبر: 20720

دیدگاهتان را بنویسید