امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۹

دستگیری یک زوج به جرم ارتباط با رسانه معاند در سیاهکل

آژانس خبری کاسپین - فرمانده انتظامی شهرستان سیاهکل از دستگیری ۲ عامل ارتباط با رسانه معاند و تشویش اذهان عمومی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش کاسپین، سرهنگ «حسین امیدخواه» اظهار کرد: در پی اطلاعات به دست آمده در خصوص ارتباط افرادی با رسانه‌های معاند در شهرستان سیاهکل به منظور برهم زدن نظم و امنیت عمومی، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی در این راستا با انجام تحقیقات و اقدامات فنی ۲ متهم این پرونده را که از طریق فضای مجازی فعالیت‌های گسترده‌ای در خصوص تشویش اذهان عمومی و انجام اقدامات خرابکارانه داشتند را شناسایی و رد آن‌ها را در شهرستان رودسر پیدا کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیاهکل با اشاره به اینکه پس از اخذ نیابت قضائی، متهمان این پرونده در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شدند، افزود: این زوج ۳۷ و ۳۸ساله در تحقیقات پلیس به ارتباط با شبکه‌های معاند و بیگانه اعتراف و با تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

این مقام انتظامی در پایان با اعلام اینکه پلیس در راستای برقراری امنیت از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند از خانواده‌ها خواست تا بیش از پیش مواظب فرزندان خود خصوصا جوانان و نوجوانان باشند زیرا دشمن روی این قشر که سرشار از احساسات و هیجان است تمرکز کرده و با استفاده از ابزارهایی نظیر فضای مجازی سعی دارد آن‌ها را تحریک کند.


کد خبر: 19108

دیدگاهتان را بنویسید