امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۰۷

دستگیری قاچاقچی خانم ۴۰ساله در رودبار

آژانس خبری کاسپین - فرمانده انتظامی رودبار از کشف بیش از ۱۴ کیلوگرم مواد مخدر و دستگیری یک قاچاقچی خانم در ایست و بازرسی این شهرستان خبر داد و گفت: متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

به گزارش کاسپین سرهنگ عیسی روشن‌قلب با بیان اینکه مواد مخدر ریشه بسیاری از جرایم، ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی است، اظهار کرد: مبارزه با سوداگران مرگ و پیشگیری از اعتیاد همواره در اولویت ماموریت‌های پلیس قرار دارد.

وی به دریافت خبری مبنی بر فعالیت یک قاچاقچی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر و بررسی موضوع توسط پلیس اشاره کرد و گفت: ماموران انتظامی شهرستان رودبار با انجام تحقیقات نامحسوس و همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از صحت موضوع اطمینان حاصل کردند.

فرمانده انتظامی رودبار با اعلام اینکه پس از انجام اقدامات فنی مشخص شد، متهم با یک دستگاه خودرو تیبا در حال جابه‌جایی مواد مخدر است، افزود: پلیس، خودرو مورد نظر را در ایست بازرسی رودبار، شناسایی، متوقف و در بازرسی از آن ۱۴ کیلو و ۵۰۰ گرم ماده مخدر از نوع تریاک را کشف کرد.

به گفته روشن‌قلب، قاچاقچی که زنی ۴۰ساله است، دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

وی از شهروندان خواست در صورت داشتن هرگونه اطلاعات از فعالیت اینگونه افراد، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس گزارش کنند.


کد خبر: 20256

دیدگاهتان را بنویسید