امروز: ۱۴۰۳/۰۵/۰۳

داماش ذوب در مس شد

آژانس خبری کاسپین -  از هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال کشور دو تیم فوتبال مس شهربابک و داماش گیلان در ورزشگاه شهدای مس به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی در پایان با نتیجه ۳ بر ۲ به سود میزبان به پایان رسید.

به گزارش کاسپین، از هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال کشور دو تیم فوتبال مس شهربابک و داماش گیلان در ورزشگاه شهدای مس به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی در پایان با نتیجه ۳ بر ۲ به سود میزبان به پایان رسید.

داماش که با هدایت علی نظرمحمدی عملکرد متفاوتی را دنبال می‌کند، بعد از پیروزی خانگی هفته گذشته، اینبار هم به دنبال دردسر بزرگی برای میزبان خود بود که در ثانیه‌های پایانی از این اتفاق محروم ماند.

در این بازی حمید گلزاری و ساسان حسینی در دقایق ۱۱ و ۵۳ و علیرضا ولی‌زاده در وقت‌های اضافی نیمه دوم از روی نقطه پنالتی برای مس شهربابک همچنین مجتبی بیژن در دقیقه ۶۱ و امید پورقنبری در دقیقه ۸۵ برای داماش گلزنی کردند.

در این بازی مسعود پورمحمد، مجتبی بیژن، مهدی رستمی، پژمان نجات، حسین خیری، سیدحسین حق شناس، محمد رستمی، آرمین انبساطی، علیرضا مصطفایی، سیدمحمد خرم‌الحسینی، سعید طالبی برای دماش به میدان رفتند.

گفتنی است پنالتی در دقیقه ۹۶ برای مس شهر بابک در حالی توسط داور اعلام شد که کمک داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

داماش رده هفدهمی با پنج امتیاز این هفته را به پایان رساند و هفته آتی در دیداری سخت در خانه مقابل پارس جنوبی قرار خواهد گرفت. مس شهربابک هم با ۱۰ امتیاز و اختلاف ۶ امتیازی با صدر، خود را مهیای جدال با سایپا در هفته آتی خواهد کرد.


کد خبر: 20494

دیدگاهتان را بنویسید