امروز: ۱۴۰۳/۰۵/۰۳

خودکشی محیط‌ بان آستارایی به دلیل مشکلات اقتصادی!

رئیس محیط زیست آستارا گفته؛ ودکشی محیط بان آستارایی ربطی به شغل محیط بانی نداشته و به گفته یکی از نزدیکانش ناشی از مشکلات به وجود آمده در فعالیت‌های اقتصادی اخیر وی بوده است.

به گزارش کاسپین  محمدرضا سلامی ریک با تأیید خبر خودکشی یک محیط بان اداره حفاظت محیط زیست آستارا اظهار کرد: این محیط بان از نیروهای پرتلاش اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آستارا بوده که در کنار شغل محیط‌بانی، فعالیت اقتصادی آزاد نیز داشت.

وی افزود: خودکشی وی ربطی به شغل محیط بانی نداشته و به گفته یکی از نزدیکانش ناشی از مشکلات به وجود آمده در فعالیت‌های اقتصادی اخیر وی بوده است.

رئیس محیط زیست آستارا بیان داشت: متأسفانه روز گذشته باخبر شدیم که این محیط‌بان در منزل شخصی خود و در شیفت استراحت دار فانی را وداع گفته که ضمن تسلیت به خانواده آن مرحوم و جامعه محیط بانی استان گیلان، انتشار برخی شایعات در فضای مجازی مبنی بر خودکشی این محیط بان به دلایل شغلی و عدم دریافت حقوق را مردود می‌دانیم.

وی با بیان اینکه این همکار درگذشته از همکاران شریف و خدوم محیط زیست بوده و با عشق و علاقه مشغول خدمت در شغل شریف محیط بانی بود، افزود: لازم به توضیح است طی ۲ سال اخیر میزان حقوق و مزایای پرداختی همه کارشناسان و محیط بانان محیط زیست، روند رو به رشدی داشته ولی این افزایش حقوق مانند بسیاری دیگر از مشاغل دولتی، متناسب با تورم نیست.


کد خبر: 23497

دیدگاهتان را بنویسید