امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۲

خلق تصویر قشنگ از اربعین در ذهن کودک و نوجوان

آژانس خبری کاسپین_ خادم ۱۳ ساله موکب حب الحسین (ع) سنگر با بیان اینکه خاطره سازی اربعین برای کودکان و نوجوانان بسیار اهمیت دارد، گفت: باید تصویر قشنگی از پیاده روی اربعین در ذهن کودکان و نوجوانان ایجاد کنیم.

به گزارش کاسپین، ستایش جمال پور نوجوان ۱۳ ساله گیلانی، اظهار کرد: اربعین فرصت مناسبی برای حسینی شدن نسل ها و اندیشه هاست.
وی با بیان اینکه کار فرهنگی کوچک و بزرگ نمی شناسد، افزود: برای ترویج فرهنگ حسینی و اربعین همه ما مسئول هستیم.

این خادم نوجوان گیلانی با بیان اینکه پیاده روی اربعین رزمایش بزرگ اعتقادی و رسانه ای است، گفت: پیاده روی و اجتماع بزرگ اربعین یکی از تاریخ ساز ترین رویدادهای جهان است که جمعیت میلیونی را در خود می بیند.
جمال پور با تاکید بر لزوم تقویت فعالیت های فرهنگی در اربعین، بیان کرد: به هم سن و سال های خودم که در این پیاده روی شرکت می کنم بسته فرهنگی هدیه می دهم.
وی با بیان اینکه خاطره سازی اربعین برای کودکان و نوجوانان بسیار اهمیت دارد، افزود: باید تصویر قشنگی از پیاده روی اربعین در ذهن کودکان و نوجوانان ایجاد کنیم.

این خادم موکب حسب الحسین (ع) سنگر که تمام هدیه ها و بسته های فرهنگی اهدایی توسط نوجوانان درست شده، می گوید: مشارکت دادن کودکان و نوجوانان در وار فرهنگی و مذهبی، آینده آنها را تضمین می کند و آنها را حسینی بار می آورد.
جمال پور که علاقه شدیدی به رهبری انقلاب دارد، تبعیت از ولایت فقیه را لازمه جامعه برشمرد و بیان کرد: گوش به فرمان رهبری بودن، مسیر حق را باطل مشخص می کند.


کد خبر: 18539

دیدگاهتان را بنویسید