امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۰۷

خط تخریب معاون اقتصادی استانداری با اسم رمز خانه میلیاردی!

مدتیست که مطالبی شبهه برانگیز برای افکار عمومی در رسانه های معدودی منتشر می شود و محتوای کلی آن انتقاد از معاون اقتصادی استانداری گیلان برای سکونت در خانه سازمانی چند میلیاردی است

در این چند یادداشت اینگونه جلوه داده شده که سکونت این فرد در خانه سازمانی مذکور خلاف قانون و یا عرف بوده و از این موضوع انتقاد می شود.

این در حالیست که این خانه سازمانی، پیش از معاون اقتصادی فعلی در اختیار معاون عمرانی اسبق استانداری بوده و قبل از آن نیز مدیرکل راه و شهرسازی استان در آن سکونت داشته است.

حال این سوال در ذهن متصور می شود که دکتر اسحاقی معاون اقتصادی استانداری گیلان اصالتا اهل و ساکن شاندرمن است و به سبب جایگاه حقوقی و شرایط شغلی صرفا جهت داشتن عنوان بومی،باید هر روز مسافت شاندرمن تا مرکز استان را طی نماید؟آیا سکونت معاون استاندار در نزدیک ترین فاصله با محل خدمت جزو واجبات خدمت رسانی نیست؟
نکته عجیب و مشکوکی که در مورد این موضوع کاملا آشکار است، عدم توجه آگاهانه این رسانه ها به عنوان این خانه یعنی خانه سازمانی است.
سوال این است که موارد استفاده از خانه های سازمانی چه چیزی بوده که اکنون تخطی از قانون جلوه داده می شود؟ آیا منازل سازمانی مصارفی غیر از استفاده مدیران دستگاه ها برای آن متصور است؟ آیا این موضوع از روی آگاهی و برای تخریب وجهه عمومی معاون استاندار دولت خدمتگزار نیست؟ آیا این انتظار بود که خانه سازمانی مورد نظر خالی مانده و همچون بسیاری از موارد مشابه دستگاه ها ، مستهلک و غیرقابل استفاده گردد؟
به نظر می رسد این سلسله مطالب توسط اتاق فکری مشخص و به صورت هماهنگ شده برای تضعیف و تخریب چهره معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان صورت می گیرد که در این صورت باید پرسید هدف از آن جیست و برای رسیدن به چه مقاصدی صورت می گیرد؟


کد خبر: 13463

دیدگاهتان را بنویسید