امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۹

حضور ۲۳ ورزشکار گیلانی در بازی‌های آسیایی

آژانس خبری کاسپین- مدیرکل ورزش و جوانان گیلان گفت: ۲۳ ورزشکار این استان در بازی‌های آسیایی و پارا آسیایی هانگژو چین حضور می‌یابند.

به گزارش کاسپین، جهانبخش آرمان اظهار کرد: با توجه به سهمیه‌های کسب شده، ۱۵ ورزشکار گیلانی توانستند سهمیه حضور در بازی‌های آسیایی هانگژو چین را کسب کنند.

وی افزود: همچنین هشت ورزشکار گیلانی نیز موفق شدند سهمیه حضور در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو چین را به دست آورند، ضمن اینکه ۲ داور و یک مربی از گیلان نیز در این دوره از رقابت‌ها حضور خواهند یافت.

آرمان ادامه داد: علی آقامیرزایی، سپهر ساعتچی، امیرحسین محمدپور، پیمان قویدل، نازنین ملایی، الناز شفیعیان و نرجس کارگرپور در رشته قایقرانی، محمد جلوه ، محمد فلاح و آرمان رمضانی در رشته والیبال از استان گیلان در بازیهای آسیایی هانگژو چین حضور می یابند.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان اضافه کرد: همچنین محمد رهبری در رشته شمشیربازی اسلحه سابر، سجاد پورحسینی و زینب طوماری در رشته تیراندازی، معین شفقی در رشته کبدی و سارا بهمنیار در رشته کاراته دیگر ورزشکاران گیلانی هستند که در بازیهای آسیایی چین حضور خواهند یافت.

آرمان اضافه کرد: سامان رضی در رشته وزنه برداری قدرتی، مهدی پوررهنما، مریم عبدالله پور و مهدیه حسینی در رشته پاراتکواندو، میثم علیپور و مهری فلاحی در رشته والیبال نشسته، زهرا غلامزاده در رشته تیراندازی و مرتضی رمضانی در رشته فوتبال هفت نفره از گیلان در بازی‌های پاراآسیایی هانگژو چین حضور می یابند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین بابک بردبار رئیس هیات بوکس استان گیلان به عنوان داور این رشته، خاطره عزیزی به عنوان داور شطرنج و فاطمه قاسمی به عنوان مربی کاراته، از گیلان در بازی‌های آسیایی هانگژو چین حضور خواهند یافت.

وی گفت: امیدواریم که ورزشکاران گیلانی به همراه سایر ملی پوشان ایران بتوانند با درخشش خود در بازی‌های آسیایی و پاراآسیایی هانگژو چین، بهترین نتیجه را رقم بزنند و مدال‌های رنگارنگی را کسب کنند.

بازی‌های آسیایی هانگژو چین از روز یکم تا ۱۶ مهر ماه برگزار خواهد شد و پس از اتمام این مسابقات، بازی های پاراآسیایی با حضور ورزشکاران جانباز و معلول قاره کهن در هانگژو آغاز خواهد شد.


کد خبر: 19006

دیدگاهتان را بنویسید