امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۲

جنایت علیه فلسطین پیکره امت اسلام را جریحه دار کرد

آژانس خبری کاسپین - نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه با جنایتی که در فلسطین صورت گرفت امروز پیکره امت اسلام جریحه دار شده است، گفت: امروز نه فقط امت اسلام بلکه تمام ملت‌هایی که وجدان انسانی دارند و برای کرامت انسانی تلاش می‌کنند از این حادثه تلخ گریان هستند و در سراسر دنیا به خیابان آمدند تا جنایات خون آشام‌های بین‌الملل را محکوم کنند.

به گزارش کاسپین، آیت‌الله رسول فلاحتی  در اجتماع مردم پرشور مردم رشت در میدان شهدای ذهاب اظهار کرد: این حضور به موقع مردم رشت در اعلام انزجار نسبت به ظلم‌های رژیم صهیونیستی منجر به روحیه گرفتن تمامی مبارزان جبهه حق است.

وی با بیان اینکه در تاریخ بعد از اسلام هیچ نظامی به اندازه رژیم صهیونیستی غاصب ظلم و جور مرتکب نشده، افزود: این رژیم گرگ صفت تا به امروز جنایاتی را مرتکب  شدند که هیچ رژیمی به آن مرتکب نشده است.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به حادثه بیمارستان معمدان غزه که در تاریخ بی‌سابقه بود، گفت: تمامی بشر به دلیل جنایات صورت گرفته در غزه اشک خون می‌بارد و اینجا هیچ انسانی سکوت نخواهد کرد.

فلاحتی با اشاره به اینکه با جنایتی که در فلسطین صورت گرفت امروز پیکره امت اسلام جریحه دار شده است، تصریح کرد: امروز نه فقط امت اسلام بلکه تمام ملت‌هایی که وجدان انسانی دارند و برای کرامت انسانی تلاش می‌کنند از این حادثه تلخ گریان هستند و در سراسر دنیا به خیابان آمدند تا جنایات خون آشام‌های بین‌الملل را محکوم کنند.

وی با محکوم کردن کشتار جمعی صبرا و شتیلا و تمامی کشتارهای جمعی که توسط رژیم تا بن دندان مسلح صهیونیستی افزود: جنایات اخیر رژیم صهیونیستی، چهره واقعی آنان را به دنیا نشان داد و صبر انسان‌های آزاده را به سر آورد و امروز همه دنیا یزیدیان دنیا را دیدند و شناختند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به حمایت کامل آمریکا از رژیم صهیونیستی بیان کرد: امروز ملت‌ها دیگر نیاز به تجزیه و تحلیل و جراید و گفتارهای جهانی ندارند بلکه با مشاهده جنایات عظیم اسرائیل می‌دانند که هرآنچه ملت ایران و رهبر معظم فرموده‌اند از روی آگاهی و دلسوزی بوده است.

فلاحتی با تأکید بر اینکه غده سرطانی رژیم صهیونیستی باید از این نقطه از جهان حذف شود، گفت: کشته شدن‌ها و فدا شدن‌ها برای بقای فلسطین باعث شد تا سران قدرت‌های اسلامی که سعی در برقراری ارتباط با رژیم صهیونیستی داشتند به خود بیایند.

وی با بیان اینکه مردمان کشورهای اسلامی بیدارتر شدند، افزود: در ترکیه، اردن و سایر کشورها مسلمان شب از روز نمی‌شناسند و در برابر این غده چرکین معترض هستند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به حمایت همه جانبه آمریکا از رژیم صهیونیستی بیان کرد: این درد بر پیکره اسلام وارد شد و مظلومیت ملت مقاوم ایران برای ملت‌ها روشن شد، ما دیگر نیاز نداریم به جهانیان بگوییم چرا از فلسطین حمایت می‌کنیم، همه می‌دانند جمهوری اسلامی مدافع ملت‌های مظلوم است.

فلاحتی با اشاره به حضور بایدن در اراضی اشغالی پس از واقعه هولناک بیمارستانی در غزه گفت: من از جوانان ملت‌ها، از مجاهدان حشدالشعبی، حزب الله لبنان و تمامی جوانان آزاده جهان می‌خواهم در حمایت از مردم مظلوم فلسطین از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

وی با بیان اینکه جوانان فلسطین باور دارند غزه دیگری در کرانه باختری ایجاد خواهد کرد، افزود: نسل جدید فلسطین می‌داند اگر رژیم صهیونیستی به رهبری ایالات متحده نفهمی به خرج بدهد و حرکت پیاده نظام در غزه داشته باشد در تله انتحاری قرار خواهد گرفت چرا که سربازان رژیم صهیونیستی قدرتشان در موشک دوربرد است و در جنگ تن به تن هیچ نیرویی ندارد.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به حمایت همه جانبه مسلمانان از مردم مظلوم فلسطین گفت: امروز ملت ایران از مردم مظلوم و محروم فلسطین حمایت می‌کند، در تعالیم دین ما آمده است اگر مسلمانی در هر نقطه از جهان فریاد یا للمسلمین سر دهد و جوابش را ندهد مسلمان نیست.

به گفته فلاحتی، حرکت طوفان الاقصی منجر به محو نقطه چرکین اسرائیل از خاورمیانه خواهد شد، از همه آزادگان دنیا و مردم شریف و وفادار و انقلابی گیلان بابت حضور به موقع و اعلام آمادگی برای حمایت از فلسطین قدردانی می‌کنیم.


کد خبر: 20414

دیدگاهتان را بنویسید