امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۲

ثبت نام نهایی ۴۰ داوطلب گیلانی در دو روز گذشته

آژانس خبری کاسپین - به گفته دبیر ستاد انتخابات استان گیلان، از از ۲۷ مهر تا صبح امروز، ۴۰ داوطلب گیلانی برای حضور در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام خود را نهایی کردند.

به گزاش کاسپین جواد شفیعی ثابت با اشاره به آخرین آمار مربوط به ثبت نام کنندگان کاندیداهای مجلس اظهار کرد: تا صبح امروز ۴۰ نفر داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی ثبت نام خود را قطعی کردند که از این تعداد ۳۶ نفرمرد و ۴ نفر زن هستند.

وی با بیان اینکه بیشترین ثبت نام کنندگان تاکنون با ۱۲ داوطلب مربوط به مرکز استان، حوزه انتخابیه رشت است، گفت: درحوزه انتخابیه بندرانزلی ۶ داوطلب، رودسر و املش ۵ داوطلب، لاهیجان و سیاهکل ۴ داوطلب، فومن و شفت ۳ داوطلب و صومعه سرا، رودبار، لنگرود و تالش، رضوانشهر و ماسال هر یک ۲ داوطلب و حوزه‌های انتخابیه آستانه اشرفیه و آستارا هر کدام یک داوطلب تا صبح امروز ثبت نام نهایی خود را قطعی کردند.

به گفته دبیر ستاد انتخابات استان گیلان، ثبت نام نهایی داوطلبان نمایندگی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ۲۷ مهر ۱۴۰۲ آغاز شده و تا ۳ آبان ادامه دارد و داوطلبان می‌توانند در این مدت از ۸ صبح تا ۱۸ عصر ثبت نام خود را نهایی کنند.
شفیعی ثابت در نشست آموزشی-توجیهی اعضای هیات‌های اجرایی حوزه انتخابیه لاهیجان و سیاهکل در فرمانداری لاهیجان افزود: ۳ هزار و ۱۰۰ صندوق برای جمع آوری آرای مردمی در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در گیلان پیش بینی شده است.
به گفته وی، ۴۵ هزار نفر از عوامل اجرایی و نظارتی و امنیتی در برگزاری این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در گیلان مشارکت دارند.


کد خبر: 20516

دیدگاهتان را بنویسید