امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۲

تیم بسکتبال دختران هایپر رشت صدرنشین لیگ کشور شد

آژانس خبری کاسپین- دور رفت از گروه سوم رقابت‌های بسکتبال لیگ جوانان دختر قهرمانی کشور  با صدرنشینی تیم هایپر رشت خاتمه یافت.

به گزارش کاسپین، در دور رفت از گروه سوم رقابت‌های بسکتبال دختران جوان لیگ کشور، تیم‌های بسکتبال دختران هایپر رشت، هیرو مازندران، بیستون رودسر و سایه بندرانزلی حضور داشتند که در نهایت تیم بسکتبال دختران هایپر رشت با سه پیروزی متوالی صدرنشین این گروه شد.

تیم بسکتبال دختران سایه بندرانزلی با ۲ پیروزی و یک شکست در رتبه دوم این گروه قرار گرفت، تیم‌های بسکتبال دختران بیستون رودسر و هیرو مازندران نیز در رتبه های بعدی قرار گرفتند.

در روز پایانی این رقابت‌ها و در بازی‌های انجام شده، تیم‌های بسکتبال دختران هایپر رشت و هیرو مازندران مقابل هم قرار گرفتند که در نهایت تیم هایپر رشت در یک بازی برتر با نتیجه ۶۷ بر ۲۲ حریفش را شکست داد.

در دیگر بازی برگزار شده، تیمهای بسکتبال دختران بیستون رودسر و سایه بندرانزلی برای قرار گرفتن در رتبه دوم این گروه رو در روی هم قرار گرفتند و در نهایت تیم بسکتبال دختران سایه بندرانزلی با نتیجه ۷۰ بر ۴۳ برابر حریفش به برتری رسید.

دور رفت از گروه سوم رقابت های بسکتبال لیگ جوانان دختر کشور از عصر پنجشنبه هفته گذشته به میزبانی تیم بسکتبال دختران هایپر رشت در مجموعه ورزشی ۶ هزارنفره شهدای رشت آغاز شده بود.

در رقابتهای بسکتبال لیگ جوانان دختر قهرمانی کشور، ۳۳ تیم در هشت گروه به صورت رفت و برگشت با هم رقابت می کنند که در نهایت سه تیم برتر هر گروه به مرحله دوم این لیگ صعود می کنند.


کد خبر: 20235

دیدگاهتان را بنویسید