امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۲

تعاونی‌ها به سمت فعالیت‌های دانش بنیان سوق داده شوند

آژانس خبری کاسپین- استاندار گیلان با بیان اینکه تعاونی‌ها به سمت فعالیت‌های دانش بنیان سوق داده شوند، گفت: نگاه علمی و دانش پایه به مسائل گره بسیاری از مشکلات را باز می‌کند.

به گزارش کاسپین، اسدالله عباسی در همایش تجلیل از تعاونی‌های برتر گیلان، اظهار کرد: موضوع تعاون برگرفته مفاهیم دینی و قرآنی است و از ارزش و اهمیت والایی برخوردار است.

وی با بیان اینکه توجه به تعاون، همراهی و مشارکت موجب خیر و برکت در کارها می‌شود، افزود: ارزش معنوی تعاون وصف ناشدنی است و این مهم باید در لایه‌های مختلف جامعه بسط و گسترش داده شود.

استاندار گیلان با اشاره به نگاه راهبردی دولت سیزدهم به تعاون، بیان کرد: توجه به تعاون و پرداخت به مسائل پیرامون آن باید در اولویت مدیران استانی قرار گیرد.

عباسی با تاکید بر لزوم فعال سازی تعاونی‌ها در بخش‌های مختلف، بیان کرد: سهم تعاون در بخش اشتغال، مسکن و اقتصاد و دیگر بخش‌های مهم جامعه باید مشخص شود.

وی با بیان اینکه تعاونی‌های گیلان تقویت می‌شوند، افزود: نگاه راهبردی به بخش تعاون گیلان باید در اولویت قرار گیرد.

استاندار گیلان با تاکید بر لزوم بکارگیری از ظرفیت‌های مردمی در بخش توسعه صادرات و تجارت، بیان کرد: تعاونی‌ها حلقه واصله خوبی برای گسترش مشارکت مردمی در حوزه تجارت و فعالیت‌های تجاری و اقتصادی هستند.

عباسی با بیان اینکه تعاونی‌ها به سمت فعالیت‌های دانش بنیان سوق داده شوند، گفت: نگاه علمی و دانش پایه به مسائل گره بسیاری از مشکلات را باز می‌کند.


کد خبر: 18946

دیدگاهتان را بنویسید