امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۰۷

تصادف خونین در محور آستارا به تالش

کاسپین - رئيس پليس راه استان از جان‌باختن 2 تن بر اثر برخورد یک دستگاه موتورسیکلت با خودرو باری نیسان در محور آستارا به تالش خبر داد.

به گزارش کاسپین، سرهنگ جاور صفاری در تشريح اين خبر اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر وقوع تصادف در محور “آستارا به تالش” منطقه لمیر، بلافاصله ماموران پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند.
وی در ادامه با بیان اینکه با حضور پليس در آدرس اعلامی و بررسي‌هاي صورت گرفته مشخص شد، 2 نفر با یک دستگاه موتورسیکلت که در محور مورد نظر در حال تردد بودند با یک دستگاه خودرو باری نیسان برخورد کرده‌اند، افزود: متاسفانه در این حادثه راکب 14 ساله موتورسیکلت در صحنه تصادف جان‌باخت و ترک‌نشین وی نیز به شدت مجروح و توسط اورژانس به مرکز درمانی منتقل شد.
رئیس پلیس راه استان گيلان با اشاره به اینکه با توجه به شدت جراحات وارده ترک‌نشین 15 ساله موتورسیکلت در بیمارستان فوت کرد، اذعان داشت: علت تصادف از سوی کارشناسان، عدم توجه به جلو از سوی راکب موتورسیکلت اعلام شده است.
این مقام انتظامی در پايان با اشاره به اينکه فرهنگ‌سازي در جامعه و استفاده صحيح از وسايل نقليه به ويژه کلاه ايمني يكي از مهمترين موارد كاهش تصادفات جرحي و فوتی در كشور است، تصريح کرد: ساده‌ترين راه براي كاهش خطرات تهديد كننده جان موتورسواران استفاده از كلاه ايمني براي محافظت از سر در برابر ضربات ناشي از تصادفات خواهد بود.


کد خبر: 21691

دیدگاهتان را بنویسید