امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۶

تردد خودروها در محورهای گیلان از یک میلیون گذشت

آژانس خبری کاسپین -  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان، از تردد یک میلیون و ۱۳۵ هزار و ۶۳۶ خودرو در محورهای استان طی هفت روز گذشته خبر داد و گفت: شاهد افزایش ۳۵ درصدی ورود به گیلان هستیم.
به گزارش کاسپین، غلامعلی نیک فهم، با اشاره به آخرین وضعیت تردد در محورهای استان گیلان اظهار کرد: از ۱۱ لغایت ۱۷ شهریورماه یک میلیون و ۱۳۵ هزار و ۶۳۶ دستگاه وسیله نقلیه در سطح محورهای استان گیلان تردد کردند.

وی از ورود ۵۷۳ هزار و ۵۵۱ دستگاه وسیله نقلیه به استان گیلان طی هفت روز گذشته خبر داد و تصریح کرد: شاهد رشد ۳۵ درصدی ورود خودرو به گیلان نسبت به هفته قبل تر هستیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان، همچنین از خروج ۵۶۲ هزار و ۸۵ دستگاه وسیله نقلیه از استان در مدت مذکور خبر داد و گفت: خروجی استان نیز ۱۸ درصد رشد داشته است.

نیک فهم با بیان اینکه طی هفت روز گذشته ۲۷۱ هزار و ۳۱۳ دستگاه وسیله نقلیه از آزاد راه قزوین – رشت وارد استان شده‌اند، خاطرنشان کرد: شاهد افزایش ۳۹ درصدی ورود به استان از این محور نسبت به هفته قبل‌تر بودیم.

وی یادآور شد: محورهای رشت – قزوین، چابکسر – رامسر و آستارا – اردبیل نیز به ترتیب پرترددترین محورهای خروجی استان طی هفته گذشته بودند.


کد خبر: 18974

دیدگاهتان را بنویسید