امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۲

برگزاری ورکشاب آموزش بازیگری با حضور «نسرین بابایی» در رشت

آژانس خبری کاسپین – یک دوره 2 روزه آموزش بازیگری ویژه کودک و نوجوان با حضور نسرین بابایی بازیگر نام آشنای گیلانی سینما و تلویزیون در کارگاه هنری سروش رشت برگزار می شود.

«نسرین بابایی» بازیگر مطرح گیلان در گفتگو با خبرنگار کاسپین، با اشاره به قابلیت های گیلان در حوزه بازیگری و هنر، اظهار کرد: شناسایی افراد و توانمندسازی آنها در بخش هنر بویژه بازیگری در گیلان باید در اولویت قرار گیرد.

وی با اشاره به برگزاری دومین دوره ورکشاپ آموزش بازیگری در گیلان ویژه سنین پایه، افزود: دومین ورکشاپ بازیگری تخصصی کودک و نوجوان روزهای 20 و 21 شهریور در کارگاه هنر سروش رشت برگزار می شود.

این بازیگر نام آوازه گیلانی با تاکید بر لزوم بهرگیری از فنون بازیگری از سنین پایه، بیان کرد: فراگیری آموزش بازیگری در سن پایین آینده درخشان تر و موفق تری را برای فرد رقم می زند و از سوی دیگر سینما و تلویزیون نیازمند بازیگران حرفه ای در بخش کودک و نوجوان است.

بابایی با اشاره به مزیت های حضور در ورکشاپ بازیگری تخصصی کودک و نوجوان، اضافه کرد: در این ورکشاپ به بازی های نمایشی، اعتماد به نفس کودکان، مهارت اندیشیدن خلاق، تکنیک های بالا رفتن تمرکز، درست گوش دادن، مهارت فعالیت های گروهی، تخلیه هیجانات و عواطف و بالا بردن سطح نشاط و روحیه کودک پرداخته می شود.


کد خبر: 18988

دیدگاهتان را بنویسید