امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۹

برپایی نمایشگاه خوشنویسی آیه‌های نور در رودبار

آژانس خبری کاسپین - سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودبار از برپایی نمایشگاه خوشنویسی آیه‌های نور در رودبار خبر داد.

به گزارش کاسپین، علی نظری اظهار کرد: استعدادهای هنری رودبار در بخش‌های مختلف کم نظیر است و از این رو می‌طلبد کارهای فاخر هنری در این شهرستان صورت گیرد.

وی از برگزاری نمایشگاه خوشنویسی آیه‌های نور در رودبار خبر داد و افزود: این نمایشگاه خوشنویسی به مناسبت هفته دفاع مقدس و با مشارکت انجمن خوشنویسان این شهرستان انجمن سینمای جوان و بسیج هنرمندان برگزار شد.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودبار با اشاره به جزئیات بیشتر از نمایشگاه آیه‌های نور اضافه کرد: در این نمایشگاه ۱۵ اثر نفیس قرآنی از آثار هنرمندان خوشنویس این شهرستان با مضامین برگرفته از آیات قرآن کریم در خصوص ایثار و شهادت به نمایش گذاشته شده است.

نظری از اجرای نمایش نامه خوانی به مناسبت هفته دفاع مقدس در رودبار خبر داد و بیان کرد: نمایشنامه آن روزها، لاله‌های سرخ به نویسندگی و کارگردانی هنرمند پیشکسوت حمید پورکان در سالن مطالعه کتابخانه پیامبر اعظم (ص) شهر منجیل به اجرا در آمد.

وی ادامه داد: این اجرا توسط گروه هنری فجر منجیل و با حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و مشارکت اداره امور کتابخانه های شهرستان رودبار به منظور ارج نهادن به مقام شامخ شهدا جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس و با مضمون پاسداشت ایثارگری‌های رزمندگان اسلام بازخوانی شد.


کد خبر: 19579

دیدگاهتان را بنویسید