امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۹

برد شیرین آلومینیوم در قائمشهر/ تداوم شکست های ناامیدکننده نساجی

آژانس خبری کاسپین- تیم فوتبال نساجی که یکی از نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیاست، ششمین دیدار خود در لیگ برتر را با شکست خانگی برابر آلومینیوم اراک پشت سر گذاشت.

به گزارش کاسپین نخستین دیدار هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال شامگاه امروز سه شنبه بین تیم‌های نساجی مازندران و آلومینیوم اراک در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر برگزار شد که در پایان شاگردان مجتبی حسینی موفق شدند یک بر صفر میزبان خود را شکست دهند.

در نیمه اول این بازی، احسان قهاری که فصل گذشته در تیم نساجی عضویت داشت، موفق شد در دقیقه ۳ و به زیبایی دروازه رشید مظاهری را باز کند و تک گل این دیدار را به ثمر رساند. با اینکه بازیکنان هر دو تیم در نیمه اول موقعیت‌هایی داشتند اما بازی با هم یک گل به سود شاگردان حسینی به پایان رسید و آنها با پیروزی به رختکن رفتند. تیم نساجی هم چند موقعیت خلق کرد که با واکنش محمد خلیفه دروازه بان آلومینیوم همراه شد.

پس از پایان نیمه اول که با شکست تیم نساجی همراه شد، هوادارانی که در ورزشگاه حضور داشتند با سر دادن شعارهایی اعتراض خود را نسبت به عملکرد این تیم در بازی‌های اخیر نشان دادند.

در نیمه دوم هم تیم آلومینیوم بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۵۷ شوت محمد مهدی لطفی با فاصله کمی از بالای دروازه رشید مظاهری به بیرون رفت. در بیشتر دقایق نیمه دوم بازی در میانه‌های زمین جریان داشت و موقعیت‌های کمی روی دروازه‌ها خلق شد.

از دقیقه ۸۰ به بعد حملات تیم نساجی به سمت دروازه آلومینیوم بیشتر شد اما شوت‌های شاگردان رحمتی راهی به سمت دروازه خلیفه نداشت. در دقیقه ۸۷ محمدرضا آزادی روی یک ضربه آزاد شوتی به سمت دروازه آلومینیوم زد که توپ او با اختلافی اندک از کنار دروازه به بیرون رفت.

در نهایت بازی با همان یک گل احسان قهاری که در نیمه اول به ثمر رساند، به سود آلومینیوم اراک به پایان رسید.

آلومینیوم با این پیروزی ۱۲ امتیازی شد و موقتاً به رده چهارم جدول صعود کرد و تیم نساجی هم با پنج امتیاز در رده دهم جدول باقی ماند. این سومین شکست متوالی شاگردان مهدی رحمتی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیاست.


کد خبر: 20360

دیدگاهتان را بنویسید