امروز: ۱۴۰۳/۰۵/۰۳

بازارچه ساحلی آستارا ساماندهی می شود

آژانس خبری کاسپین - فرماندار شهرستان آستارا گفت: بازارچه ساحلی شهرستان باید هرچه سریع‌تر ساماندهی شود.

به گزارش کاسپین، محمدرضا شهاب زاده اظهار کرد: با توجه به اینکه شهرستان آستارا پذیرای مسافران زیادی در طول سال است بازارچه ساحلی به عنوان یکی از محورهای اقتصادی شهر باید هرچه سریعتر ساماندهی شده و مشکلات آن رفع شود.

وی افزود: این بازارچه تعداد زیادی مغازه با فعالیت های مختلف را در خود جای داده اما از لحاظ ایمنی، نظم و ساختار با مشکل مواجه است که شهرداری آستارا به عنوان متولی این بازار موظف به انجام اقدامات اصلاحی لازم در راستای رفع مسائل آن در اسرع وقت می باشد.

فرماندار شهرستان آستارا ادامه داد: در خصوص آرامستان های شهرستان و طرح ساماندهی آن و جانمایی مکان جدید هم اقدامات فوری صورت گیرد، زیرا مکان فعلی در آینده ای نزدیک پاسخگوی شهرستان نخواهد بود و مردم با مشکل مواجه می شوند.

وی در خصوص ساماندهی سگ های ولگرد هم گفت: سگ های بلاصاحب که در سطح آستارا وجود دارد علاوه بر اینکه چهره نامناسب و ناایمنی به فضای شهری می دهد برای مردم هم مشکلاتی را به وجود آورده است که برای ساماندهی آنها باید فضایی در نظر گرفت تا از سطح شهر جمع آوری شده و به آنجا منتقل شوند.

شهاب زاده تصریح کرد: قرار است وضعیت زباله های شهرستان را سامان دهیم که این امر نخست از ادارات آغاز و با تفکیک از مبدا آغاز می شود که مدتی است این امر شروع شده و بعد از اطلاع رسانی و آموزش از همه مردم در این خصوص کمک خواهیم گرفت.

وی به بحث کمپ های ترک اعتیاد غیر مجاز در شهرستان اشاره کرد و گفت: مراکز غیر مجاز در شهرستان باید شناسایی و توسط نیروی انتظامی جمع آوری شود.

وی تصریح کرد: اجازه نخواهیم داد کمپی در شهرستان آستارا به صورت غیر مجاز فعالیت کند و جان مردم را به بازی بگیرد.

فرماندار آستارا در خصوص تردد و پارک کامیون ها در شهرستان هم اظهارکرد: برای پارک خودروهای سنگینی که در شهرستان تردد دارند جانمایی های خوبی صورت گرفته است و وضعیت آنها ساماندهی می شود و مردم دیگر در سطح شهر شاهد پارک آنها نخواهند بود.

در ادامه این جلسه “میثم الوان پور” شهردار آستارا گزارشی در خصوص اقدامات شهرداری در رفع مشکلات و معضلات شهرستان ارائه و تاکید کرد، همه تلاش مدیرت شهری آن است که مردم شهری پاک و عاری از مشکلات پیش روی خود ببینند و از همه آنها می خواهیم در این خصوص به ما کمک کنند.


کد خبر: 21337

دیدگاهتان را بنویسید