امروز: ۱۴۰۲/۰۹/۱۹

امنیت و آرامش جامعه، حاصل ایثارگری‌های شهدا

آژانس خبری کاسپین - فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: امنیت و آرامش حاکم بر جامعه، ثمره ایثار و از خودگذشتگی شهدا است.

به گزارش کاسپین، فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در یادواره ۸۷ شهید بخش دیلمان و پیرکوه گفت: شهدا سرمایه‌های اصلی نظام و افتخارآفرین هستند، و آرامش و امنیت امروز کشور مرهون جانفشانی‌های شهدا در دفاع از این مرز و بوم است.

سرتیپ پاسدار سیدضیاالدین حزنی، با اشاره به تداوم فداکاری‌های نیرو‌های بسیجی، نظامی و امنیتی برای تامین آرامش و آسایش مردم از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون، آن را مایه مباهات دانست، افزود: شهدای ما مظلوم، اما مقتدر بودند و ما به شهدا و خانواده‌های آن‌ها مدیون هستیم.

وی، حضور شهیدان و ایثارگران در جبهه‌ها را، تبلورعشق به فرهنگ عاشورا و شهادت عنوان و تصریح کرد: شهدای ما، ادامه‌دهندگان راه شهیدان کربلا هستند که با روحیه‌یِ شهامت، و توسل به ائمه اطهار (ع)، توانستند فداکاری‌های عظیمی را انجام دهند.

سردار حزنی، برگزاری یادواره‌های شهدا، را مهمترین مسیر انتقال پیام شهیدان به نسل امروز و فراموش نکردن آرمان‌های آن‌ها دانست.


کد خبر: 19332

دیدگاهتان را بنویسید