امروز: ۱۴۰۳/۰۴/۳۱

اجرای ۹۸۰۰ برنامه همزمان با هفته بسیج در گیلان

کاسپین- فرمانده سپاه قدس گیلان از اجرای حدود ۹ هزار و ۸۰۰ برنامه همزمان با هفته بسیج در این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار  کاسپین، سردار حمید دامغانی در نشست خبری گرامیداشت هفته بسیج در گیلان اظهار کرد: ارزش‌های انسانی و اسلامی در شجره طیبه بسیج تبلور عینی پیدا کرده است.

وی با تبریک و گرامیداشت روز پرستار و ولادت حضرت زینب (س) افزود: نماد صبر، استقامت، نجابت و صلابت یک بانوی آزاده را در حضرت زینب (س) می‌توان جست و جو کرد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه بسیج اعجاز انگیز است، گفت: شکل گیری بسیج به فرمان امام راحل موجب دوام و قوام انقلاب اسلامی شد.

سردار دامغانی با بیان اینکه بسیج از بطن مردم است، اضافه کرد: رویکرد مردم محوری بسیج در انجام کارهای مختلف بسیار برجسته و ملموس است.

وی با بیان اینکه بسیج لشکر انقلاب است، افزود: بسیج وابسته به جریان خاص، حزب و تفکر خاصی نیست بسیج تفکر انقلابی را دنبال می‌کند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه موازی کاری در بسیج معنا ندارد، گفت: بسیج قوه محرک دستگاه‌ها برای انجام هر چه بهتر مأموریت‌ها و خدمات رسانی به مردم است.

سردار دامغانی از اجرای حدود ۹ هزار و ۸۰۰ برنامه در هفته بسیج گیلان خبر داد و اضافه کرد: از این تعداد ۵۸ برنامه شاخص استانی، ۵۳۹ برنامه قشری و یک‌هزار و ۳۲۳ برنامه ناحیه‌ای برگزار می‌شود.

وی از انجام سه هزار و ۷۵۰ خدمت به مردم توسط هزار و ۲۵۰ گروه جهادی خبر داد و افزود: روز گذشته رزمایش جهادگران فاطمی با حضور رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور برگزار شد و در این رزمایش ۸۰۰ سری جهیزیه به زوج‌های جوان اهدا شد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به آب‌رسانی ۱۲۵ روستای گیلان در هفته بسیج بیان کرد: در توافق با دولت مقرر شد ۷۱۱ روستای گیلان آب‌رسانی شود که از این تعداد، ۳۷۰ روستا بر عهده بسیج سازندگی بوده و مابقی بر عهده قرارگاه سازندگی خاتم‌الأنبیا است.


کد خبر: 21716

دیدگاهتان را بنویسید